FINAŁOWE zajęcia Kursu projektowania 3D – Autodesk Inventor

Ostatnie zajęcia w ramach Kursu projektowania 3D odbędą się w salach laboratoryjnych. W trakcie ostatnich zajęć omówimy zagadnienia związane z technologią druku 3D, przekażemy materiały, które mogą okazać się pomocne w czasie realizacji projektu, wspólnie nauczymy się czytać rysunek techniczny,a każdy indywidualnie, z naszą drobną pomocą, odtworzy ten obiekt w Inventorze.

Zajęcia odbędą się standardowo w środę 25.11.2015, o godzinie 18:30 lecz w salach M317 oraz M320 w budynku Mechatroniki (wzdłuż ul. Jana Pawła II).

Bardzo cieszy nas frekwencja na zajęciach i mamy nadzieję że zostanie ona podtrzymana. Niestety liczba komputerów w salach laboratoryjnych jest mocno ograniczona (16-17 komputerów na salę), więc zajęcia będą musiały odbyć się w trochę „koczowniczej” formie :). Dlatego zachęcam do zabrania swoich laptopów i myszek komputerowych. Osoby, które pojawią się jako pierwsze proszę o zajmowanie miejsc przy komputerach stacjonarnych, resztę proszę o korzystanie z laptopów – oszczędzi to sporo miejsca na biurkach.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

W załączniku znajduje się model wykonany w czasie zajęć wykładowych.

Kolejnym elementem kursu będzie programowanie mikrokontrolerów na platformie Arduino (język C), które poprowadzi mgr inż. Przemysław Gąsior. Wstępnie wykład wprowadzający zaplanowany jest na  2.12.2015, 18:30, sala C – data lub godzina może jeszcze ulec zmianie!

Pozdrawiam:
-Tomasz Mańkowski

Dodaj komentarz