KONTYNUACJA Kursu projektowania 3D – Autodesk Inventor

Zgodnie z obietnicą kontynuujemy kurs projektowania 3D. Zajęcia odbędą się w środę, 18 listopada 2015, o godzinie 18:30, w sali C.

Forma zajęć będzie identyczna z poprzednimi, dlatego wszyscy uczestnicy muszą być wyposażeni w komputer z Inventorem, myszkę komputerową, oraz przedłużacz.

W załączniku znajdziecie Państwo prezentację z zajęć dotyczącą rodzajów projektowania 3D oraz rysunku technicznego. Załączam także model wykonany w czasie wykładu.

Bazą do rozpoczęcia zajęć będzie model na którym poprzednio zakończyliśmy pracę, dlatego wszystkich uczestników proszę o nadrobienie ewentualnej zaległości oraz proponuję przećwiczyć podstawowe techniki modelowania, takie jak: tworzenie i wymiarowanie szkicu 2D, wyciągniecie oraz wycięcie, łączenie części w zespole, wstawianie elementów z biblioteki Content Center.

W ramach zajęć z projektowania 3D planowane jest jeszcze jedno spotkanie, w mniejszych grupach, na których dokładnie omówimy mechanikę projektowanych robotów, oraz zaplanujemy dalszą pracę.

Kolejnym panelem, który rozpocznie się po zakończeniu kursu 3D, jest programowanie mikrokontrolerów na platformie Arduino.


Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiam:
-Tomasz Mańkowski

 

Pliki z poprzednich zajęć

Prezentacja z poprzednich zajęć

Dodaj komentarz